Pes-Serbia Menadzer Liga
Sledeća sezona
Sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Sledeća sezona
Kako bi nastavio da koristiš sajt nesmetano odaberi da li
sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Izaberi sponzora
Pre odigravanja prvog meča moraš odabrati klasu sponzora
za ovu sezonu. Detalje o sponzorima možeš naći ovde.
Klasa 1
Klasa 2
Klasa 3
Klasa 4
Klasa 5

Sledeća sezona
Sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Sledeća sezona
Kako bi nastavio da koristiš sajt nesmetano odaberi da li
sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Izaberi sponzora
Pre odigravanja prvog meča moraš odabrati klasu sponzora
za ovu sezonu. Detalje o sponzorima možeš naći ovde.
Klasa 1
Klasa 2
Klasa 3
Klasa 4
Klasa 5

D2 - Sezona 40

Klub UO PO N PR DG PG GR Bodovi
1. Boca Seniors 19 18 0 1 49 8 41 54
2. Flying Donkeys 16 15 1 0 49 16 33 46
3. Atomic Ants FC 22 15 1 6 43 23 20 46
4. FK Zlatni Orlovi 16 11 1 4 42 19 23 34
5. Weed United 18 10 2 6 33 21 12 32
6. MEXICO 86 17 9 3 5 18 17 1 30
7. TS Neredi 18 8 5 5 24 29 -5 29
8. Koprenedri RSCZ 18 8 2 8 19 28 -9 26
9. Vukovi 19 8 3 8 19 33 -14 26
10. Zvezdara FC 15 6 4 5 16 23 -7 22
11. Old Gold 19 6 3 10 13 27 -14 20
12. Margita United 17 4 1 12 6 39 -33 13
13. BVB 09 26 0 2 24 0 24 -24 0
14. FK Granit 26 0 2 24 0 24 -24 0

Raspored D2

Round 1
Vukovi 2 : 4 TS Neredi
FK Zlatni Orlovi 4 : 1 Old Gold
Boca Seniors 2 : 0 Weed United
Margita United 0 : 7 Flying Donkeys
Koprenedri RSCZ 0 : 1 Zvezdara FC
BVB 09 0 : 0 FK Granit
Atomic Ants FC 3 : 0 MEXICO 86
Round 2
TS Neredi 1 : 1 MEXICO 86
FK Granit 0 : 1 Atomic Ants FC
Zvezdara FC 1 : 0 BVB 09
Flying Donkeys 5 : 0 Koprenedri RSCZ
Weed United 5 : 0 Margita United
Old Gold 0 : 2 Boca Seniors
Vukovi 1 : 4 FK Zlatni Orlovi
Round 3
FK Zlatni Orlovi 1 : 2 TS Neredi
Boca Seniors 6 : 0 Vukovi
Margita United 0 : 1 Old Gold
Koprenedri RSCZ 1 : 3 Weed United
BVB 09 0 : 1 Flying Donkeys
Atomic Ants FC 2 : 1 Zvezdara FC
MEXICO 86 1 : 0 FK Granit
Round 4
TS Neredi 1 : 0 FK Granit
Zvezdara FC 0 : 1 MEXICO 86
Flying Donkeys 4 : 4 Atomic Ants FC
Weed United 1 : 0 BVB 09
Old Gold 1 : 1 Koprenedri RSCZ
Vukovi 1 : 0 Margita United
FK Zlatni Orlovi 1 : 5 Boca Seniors
Round 5
Boca Seniors 5 : 1 TS Neredi
Margita United 0 : 9 FK Zlatni Orlovi
Koprenedri RSCZ 1 : 0 Vukovi
BVB 09 0 : 1 Old Gold
Atomic Ants FC 4 : 3 Weed United
MEXICO 86 2 : 3 Flying Donkeys
FK Granit 0 : 1 Zvezdara FC
Round 6
TS Neredi 1 : 1 Zvezdara FC
Flying Donkeys 1 : 0 FK Granit
Weed United 2 : 1 MEXICO 86
Old Gold 1 : 4 Atomic Ants FC
Vukovi 1 : 0 BVB 09
FK Zlatni Orlovi 6 : 2 Koprenedri RSCZ
Boca Seniors 5 : 0 Margita United
Round 7
Margita United 0 : 1 TS Neredi
Koprenedri RSCZ 0 : 3 Boca Seniors
BVB 09 0 : 1 FK Zlatni Orlovi
Atomic Ants FC 0 : 1 Vukovi
MEXICO 86 1 : 0 Old Gold
FK Granit 0 : 1 Weed United
Zvezdara FC 2 : 8 Flying Donkeys
Round 8
TS Neredi 1 : 4 Flying Donkeys
Weed United 1 : 1 Zvezdara FC
Old Gold 1 : 0 FK Granit
Vukovi 0 : 0 MEXICO 86
FK Zlatni Orlovi 1 : 0 Atomic Ants FC
Boca Seniors 1 : 0 BVB 09
Margita United 0 : 1 Koprenedri RSCZ
Round 9
Koprenedri RSCZ 1 : 1 TS Neredi
BVB 09 0 : 1 Margita United
Atomic Ants FC 0 : 1 Boca Seniors
MEXICO 86 4 : 3 FK Zlatni Orlovi
FK Granit 0 : 1 Vukovi
Zvezdara FC 2 : 1 Old Gold
Flying Donkeys 2 : 1 Weed United
Round 10
TS Neredi 3 : 2 Weed United
Old Gold 0 : 1 Flying Donkeys
Vukovi 2 : 2 Zvezdara FC
FK Zlatni Orlovi 1 : 0 FK Granit
Boca Seniors 2 : 0 MEXICO 86
Margita United 0 : 4 Atomic Ants FC
Koprenedri RSCZ 1 : 0 BVB 09
Round 11
BVB 09 0 : 1 TS Neredi
Atomic Ants FC 0 : 1 Koprenedri RSCZ
MEXICO 86 1 : 0 Margita United
FK Granit 0 : 1 Boca Seniors
Zvezdara FC 1 : 4 FK Zlatni Orlovi
Flying Donkeys 3 : 1 Vukovi
Weed United 3 : 0 Old Gold
Round 12
TS Neredi 1 : 1 Old Gold
Vukovi 1 : 5 Weed United
FK Zlatni Orlovi 1 : 2 Flying Donkeys
Boca Seniors 2 : 0 Zvezdara FC
Margita United 1 : 0 FK Granit
Koprenedri RSCZ 1 : 2 MEXICO 86
BVB 09 0 : 1 Atomic Ants FC
Round 13
Atomic Ants FC 4 : 0 TS Neredi
MEXICO 86 1 : 0 BVB 09
FK Granit 0 : 1 Koprenedri RSCZ
Zvezdara FC 1 : 1 Margita United
Flying Donkeys 3 : 2 Boca Seniors
Weed United 1 : 1 FK Zlatni Orlovi
Old Gold 0 : 0 Vukovi
Round 14
TS Neredi 2 : 3 Vukovi
Old Gold - : - FK Zlatni Orlovi
Weed United 0 : 2 Boca Seniors
Flying Donkeys - : - Margita United
Zvezdara FC - : - Koprenedri RSCZ
FK Granit 0 : 0 BVB 09
MEXICO 86 0 : 1 Atomic Ants FC
Round 15
MEXICO 86 1 : 1 TS Neredi
Atomic Ants FC 1 : 0 FK Granit
BVB 09 0 : 1 Zvezdara FC
Koprenedri RSCZ - : - Flying Donkeys
Margita United - : - Weed United
Boca Seniors 3 : 1 Old Gold
FK Zlatni Orlovi 3 : 0 Vukovi
Round 16
TS Neredi - : - FK Zlatni Orlovi
Vukovi 1 : 2 Boca Seniors
Old Gold 1 : 0 Margita United
Weed United 2 : 1 Koprenedri RSCZ
Flying Donkeys 1 : 0 BVB 09
Zvezdara FC - : - Atomic Ants FC
FK Granit 0 : 1 MEXICO 86
Round 17
FK Granit 0 : 1 TS Neredi
MEXICO 86 - : - Zvezdara FC
Atomic Ants FC 2 : 3 Flying Donkeys
BVB 09 0 : 1 Weed United
Koprenedri RSCZ 3 : 1 Old Gold
Margita United 1 : 2 Vukovi
Boca Seniors - : - FK Zlatni Orlovi
Round 18
TS Neredi - : - Boca Seniors
FK Zlatni Orlovi - : - Margita United
Vukovi - : - Koprenedri RSCZ
Old Gold 1 : 0 BVB 09
Weed United 1 : 2 Atomic Ants FC
Flying Donkeys - : - MEXICO 86
Zvezdara FC 1 : 0 FK Granit
Round 19
Zvezdara FC - : - TS Neredi
FK Granit 0 : 1 Flying Donkeys
MEXICO 86 - : - Weed United
Atomic Ants FC 2 : 0 Old Gold
BVB 09 0 : 1 Vukovi
Koprenedri RSCZ - : - FK Zlatni Orlovi
Margita United - : - Boca Seniors
Round 20
TS Neredi - : - Margita United
Boca Seniors - : - Koprenedri RSCZ
FK Zlatni Orlovi 1 : 0 BVB 09
Vukovi - : - Atomic Ants FC
Old Gold - : - MEXICO 86
Weed United 1 : 0 FK Granit
Flying Donkeys - : - Zvezdara FC
Round 21
Flying Donkeys - : - TS Neredi
Zvezdara FC - : - Weed United
FK Granit 0 : 1 Old Gold
MEXICO 86 - : - Vukovi
Atomic Ants FC - : - FK Zlatni Orlovi
BVB 09 0 : 1 Boca Seniors
Koprenedri RSCZ - : - Margita United
Round 22
TS Neredi - : - Koprenedri RSCZ
Margita United 1 : 0 BVB 09
Boca Seniors 3 : 1 Atomic Ants FC
FK Zlatni Orlovi - : - MEXICO 86
Vukovi 1 : 0 FK Granit
Old Gold - : - Zvezdara FC
Weed United - : - Flying Donkeys
Round 23
Weed United - : - TS Neredi
Flying Donkeys - : - Old Gold
Zvezdara FC - : - Vukovi
FK Granit 0 : 1 FK Zlatni Orlovi
MEXICO 86 - : - Boca Seniors
Atomic Ants FC - : - Margita United
BVB 09 0 : 1 Koprenedri RSCZ
Round 24
TS Neredi 1 : 0 BVB 09
Koprenedri RSCZ 2 : 3 Atomic Ants FC
Margita United - : - MEXICO 86
Boca Seniors 1 : 0 FK Granit
FK Zlatni Orlovi - : - Zvezdara FC
Vukovi - : - Flying Donkeys
Old Gold - : - Weed United
Round 25
Old Gold - : - TS Neredi
Weed United - : - Vukovi
Flying Donkeys - : - FK Zlatni Orlovi
Zvezdara FC - : - Boca Seniors
FK Granit 0 : 1 Margita United
MEXICO 86 - : - Koprenedri RSCZ
Atomic Ants FC 1 : 0 BVB 09
Round 26
TS Neredi 1 : 3 Atomic Ants FC
BVB 09 0 : 1 MEXICO 86
Koprenedri RSCZ 1 : 0 FK Granit
Margita United - : - Zvezdara FC
Boca Seniors - : - Flying Donkeys
FK Zlatni Orlovi - : - Weed United
Vukovi - : - Old Gold