Pes-Serbia Menadzer Liga
Sledeća sezona
Sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Sledeća sezona
Kako bi nastavio da koristiš sajt nesmetano odaberi da li
sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Izaberi sponzora
Pre odigravanja prvog meča moraš odabrati klasu sponzora
za ovu sezonu. Detalje o sponzorima možeš naći ovde.
Klasa 1
Klasa 2
Klasa 3
Klasa 4
Klasa 5

Sledeća sezona
Sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Sledeća sezona
Kako bi nastavio da koristiš sajt nesmetano odaberi da li
sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Izaberi sponzora
Pre odigravanja prvog meča moraš odabrati klasu sponzora
za ovu sezonu. Detalje o sponzorima možeš naći ovde.
Klasa 1
Klasa 2
Klasa 3
Klasa 4
Klasa 5

D2 - Sezona 41

Klub UO PO N PR DG PG GR Bodovi
1. FC Baltazar 13 12 0 1 34 10 24 36
2. FC Geriatrix (30+) 13 12 0 1 32 12 20 36
3. Weed United 13 8 2 3 30 23 7 26
4. Old Gold 13 7 2 4 22 25 -3 23
5. Notts County F.C. 13 7 1 5 20 18 2 22
6. Koprenedri RSCZ 13 7 1 5 19 19 0 22
7. Zvezdara FC 13 6 3 4 17 18 -1 21
8. FK Šušica 13 6 3 4 19 16 3 20
9. Vukovi 13 5 1 7 18 25 -7 16
10. TS Neredi 13 5 1 7 15 22 -7 16
11. Margita United 13 4 4 5 7 12 -5 15
12. FK Zlatni Orlovi 13 2 0 11 2 11 -9 6
13. FK Granit 13 1 0 12 1 12 -11 3
14. FK Otpali 13 0 0 13 0 13 -13 0

Raspored D2

Round 1
Koprenedri RSCZ 3 : 1 Vukovi
FK Šušica 1 : 3 FC Geriatrix (30+)
Old Gold 4 : 6 Notts County F.C.
Margita United 0 : 0 TS Neredi
FK Otpali 0 : 1 Zvezdara FC
FK Zlatni Orlovi 0 : 1 Weed United
FC Baltazar 1 : 0 FK Granit
Round 2
Vukovi 1 : 0 FK Granit
Weed United 1 : 3 FC Baltazar
Zvezdara FC 1 : 0 FK Zlatni Orlovi
TS Neredi 1 : 0 FK Otpali
Notts County F.C. 1 : 0 Margita United
FC Geriatrix (30+) 4 : 1 Old Gold
Koprenedri RSCZ 2 : 4 FK Šušica
Round 3
FK Šušica 3 : 0 Vukovi
Old Gold 0 : 2 Koprenedri RSCZ
Margita United 0 : 1 FC Geriatrix (30+)
FK Otpali 0 : 1 Notts County F.C.
FK Zlatni Orlovi 0 : 1 TS Neredi
FC Baltazar 2 : 1 Zvezdara FC
FK Granit 0 : 1 Weed United
Round 4
Vukovi 1 : 3 Weed United
Zvezdara FC 1 : 0 FK Granit
TS Neredi 1 : 4 FC Baltazar
Notts County F.C. 1 : 0 FK Zlatni Orlovi
FC Geriatrix (30+) 1 : 0 FK Otpali
Koprenedri RSCZ 0 : 1 Margita United
FK Šušica 1 : 3 Old Gold
Round 5
Old Gold 1 : 1 Vukovi
Margita United 0 : 0 FK Šušica
FK Otpali 0 : 1 Koprenedri RSCZ
FK Zlatni Orlovi 0 : 1 FC Geriatrix (30+)
FC Baltazar 3 : 2 Notts County F.C.
FK Granit 0 : 1 TS Neredi
Weed United 1 : 4 Zvezdara FC
Round 6
Vukovi 3 : 0 Zvezdara FC
TS Neredi 2 : 3 Weed United
Notts County F.C. 1 : 0 FK Granit
FC Geriatrix (30+) 2 : 1 FC Baltazar
Koprenedri RSCZ 1 : 0 FK Zlatni Orlovi
FK Šušica 1 : 0 FK Otpali
Old Gold 1 : 0 Margita United
Round 7
Margita United 1 : 2 Vukovi
FK Otpali 0 : 1 Old Gold
FK Zlatni Orlovi 0 : 1 FK Šušica
FC Baltazar 2 : 1 Koprenedri RSCZ
FK Granit 0 : 1 FC Geriatrix (30+)
Weed United 4 : 2 Notts County F.C.
Zvezdara FC 1 : 0 TS Neredi
Round 8
Vukovi 2 : 3 TS Neredi
Notts County F.C. 1 : 0 Zvezdara FC
FC Geriatrix (30+) 2 : 4 Weed United
Koprenedri RSCZ 1 : 0 FK Granit
FK Šušica 0 : 1 FC Baltazar
Old Gold 1 : 0 FK Zlatni Orlovi
Margita United 1 : 0 FK Otpali
Round 9
FK Otpali 0 : 1 Vukovi
FK Zlatni Orlovi 0 : 1 Margita United
FC Baltazar 6 : 2 Old Gold
FK Granit 0 : 1 FK Šušica
Weed United 5 : 2 Koprenedri RSCZ
Zvezdara FC 1 : 6 FC Geriatrix (30+)
TS Neredi 2 : 1 Notts County F.C.
Round 10
Vukovi 2 : 3 Notts County F.C.
FC Geriatrix (30+) 3 : 1 TS Neredi
Koprenedri RSCZ 1 : 1 Zvezdara FC
FK Šušica 3 : 3 Weed United
Old Gold 1 : 0 FK Granit
Margita United 0 : 5 FC Baltazar
FK Otpali 0 : 1 FK Zlatni Orlovi
Round 11
FK Zlatni Orlovi 0 : 1 Vukovi
FC Baltazar 1 : 0 FK Otpali
FK Granit 0 : 1 Margita United
Weed United 2 : 3 Old Gold
Zvezdara FC 3 : 1 FK Šušica
TS Neredi 2 : 4 Koprenedri RSCZ
Notts County F.C. 0 : 1 FC Geriatrix (30+)
Round 12
Vukovi 3 : 4 FC Geriatrix (30+)
Koprenedri RSCZ 1 : 0 Notts County F.C.
FK Šušica 2 : 0 TS Neredi
Old Gold 2 : 2 Zvezdara FC
Margita United 1 : 1 Weed United
FK Otpali 0 : 1 FK Granit
FK Zlatni Orlovi 0 : 1 FC Baltazar
Round 13
FC Baltazar 4 : 0 Vukovi
FK Granit 0 : 1 FK Zlatni Orlovi
Weed United 1 : 0 FK Otpali
Zvezdara FC 1 : 1 Margita United
TS Neredi 1 : 2 Old Gold
Notts County F.C. 1 : 1 FK Šušica
FC Geriatrix (30+) 3 : 0 Koprenedri RSCZ
Round 14
Vukovi - : - Koprenedri RSCZ
FC Geriatrix (30+) - : - FK Šušica
Notts County F.C. - : - Old Gold
TS Neredi - : - Margita United
Zvezdara FC - : - FK Otpali
Weed United - : - FK Zlatni Orlovi
FK Granit - : - FC Baltazar
Round 15
FK Granit - : - Vukovi
FC Baltazar - : - Weed United
FK Zlatni Orlovi - : - Zvezdara FC
FK Otpali - : - TS Neredi
Margita United - : - Notts County F.C.
Old Gold - : - FC Geriatrix (30+)
FK Šušica - : - Koprenedri RSCZ
Round 16
Vukovi - : - FK Šušica
Koprenedri RSCZ - : - Old Gold
FC Geriatrix (30+) - : - Margita United
Notts County F.C. - : - FK Otpali
TS Neredi - : - FK Zlatni Orlovi
Zvezdara FC - : - FC Baltazar
Weed United - : - FK Granit
Round 17
Weed United - : - Vukovi
FK Granit - : - Zvezdara FC
FC Baltazar - : - TS Neredi
FK Zlatni Orlovi - : - Notts County F.C.
FK Otpali - : - FC Geriatrix (30+)
Margita United - : - Koprenedri RSCZ
Old Gold - : - FK Šušica
Round 18
Vukovi - : - Old Gold
FK Šušica - : - Margita United
Koprenedri RSCZ - : - FK Otpali
FC Geriatrix (30+) - : - FK Zlatni Orlovi
Notts County F.C. - : - FC Baltazar
TS Neredi - : - FK Granit
Zvezdara FC - : - Weed United
Round 19
Zvezdara FC - : - Vukovi
Weed United - : - TS Neredi
FK Granit - : - Notts County F.C.
FC Baltazar - : - FC Geriatrix (30+)
FK Zlatni Orlovi - : - Koprenedri RSCZ
FK Otpali - : - FK Šušica
Margita United - : - Old Gold
Round 20
Vukovi - : - Margita United
Old Gold - : - FK Otpali
FK Šušica - : - FK Zlatni Orlovi
Koprenedri RSCZ - : - FC Baltazar
FC Geriatrix (30+) - : - FK Granit
Notts County F.C. - : - Weed United
TS Neredi - : - Zvezdara FC
Round 21
TS Neredi - : - Vukovi
Zvezdara FC - : - Notts County F.C.
Weed United - : - FC Geriatrix (30+)
FK Granit - : - Koprenedri RSCZ
FC Baltazar - : - FK Šušica
FK Zlatni Orlovi - : - Old Gold
FK Otpali - : - Margita United
Round 22
Vukovi - : - FK Otpali
Margita United - : - FK Zlatni Orlovi
Old Gold - : - FC Baltazar
FK Šušica - : - FK Granit
Koprenedri RSCZ - : - Weed United
FC Geriatrix (30+) - : - Zvezdara FC
Notts County F.C. - : - TS Neredi
Round 23
Notts County F.C. - : - Vukovi
TS Neredi - : - FC Geriatrix (30+)
Zvezdara FC - : - Koprenedri RSCZ
Weed United - : - FK Šušica
FK Granit - : - Old Gold
FC Baltazar - : - Margita United
FK Zlatni Orlovi - : - FK Otpali
Round 24
Vukovi - : - FK Zlatni Orlovi
FK Otpali - : - FC Baltazar
Margita United - : - FK Granit
Old Gold - : - Weed United
FK Šušica - : - Zvezdara FC
Koprenedri RSCZ - : - TS Neredi
FC Geriatrix (30+) - : - Notts County F.C.
Round 25
FC Geriatrix (30+) - : - Vukovi
Notts County F.C. - : - Koprenedri RSCZ
TS Neredi - : - FK Šušica
Zvezdara FC - : - Old Gold
Weed United - : - Margita United
FK Granit - : - FK Otpali
FC Baltazar - : - FK Zlatni Orlovi
Round 26
Vukovi - : - FC Baltazar
FK Zlatni Orlovi - : - FK Granit
FK Otpali - : - Weed United
Margita United - : - Zvezdara FC
Old Gold - : - TS Neredi
FK Šušica - : - Notts County F.C.
Koprenedri RSCZ - : - FC Geriatrix (30+)