Pes-Serbia Menadzer Liga
Sledeća sezona
Sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Sledeća sezona
Kako bi nastavio da koristiš sajt nesmetano odaberi da li
sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Izaberi sponzora
Pre odigravanja prvog meča moraš odabrati klasu sponzora
za ovu sezonu. Detalje o sponzorima možeš naći ovde.
Klasa 1
Klasa 2
Klasa 3
Klasa 4
Klasa 5

Sledeća sezona
Sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Sledeća sezona
Kako bi nastavio da koristiš sajt nesmetano odaberi da li
sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Izaberi sponzora
Pre odigravanja prvog meča moraš odabrati klasu sponzora
za ovu sezonu. Detalje o sponzorima možeš naći ovde.
Klasa 1
Klasa 2
Klasa 3
Klasa 4
Klasa 5

D1 - Sezona 41

Klub UO PO N PR DG PG GR Bodovi
1. Grêmio 15 13 1 1 43 23 20 40
2. London Gunners 15 12 0 3 47 21 26 36
3. Real Madrid 15 9 2 4 34 23 11 29
4. KN Torcida Split 15 9 2 4 48 38 10 29
5. Flying Donkeys 15 8 4 3 41 30 11 28
6. Nakalovi Tribali 15 8 2 5 32 27 5 26
7. Boca Seniors 15 7 4 4 30 22 8 25
8. Cerak United 15 6 3 6 36 37 -1 21
9. Hull City 15 4 5 6 25 25 0 17
10. Partizan Beograd 15 3 5 7 25 26 -1 14
11. NK Vitki Jelen 15 3 5 7 25 37 -12 14
12. Atomic Ants FC 15 4 2 9 19 34 -15 14
13. FK Šabac 15 3 4 8 22 33 -11 13
14. FK Sloboda Uzice 15 3 3 9 28 40 -12 12
15. Fox 15 3 2 10 23 38 -15 11
16. Barbiriansi 1986 15 2 2 11 14 38 -24 8

Raspored D1

Round 1
Cerak United 3 : 1 Hull City
Boca Seniors 0 : 2 Grêmio
Nakalovi Tribali 3 : 1 FK Šabac
Partizan Beograd 2 : 2 Fox
FK Sloboda Uzice 1 : 2 NK Vitki Jelen
Barbiriansi 1986 3 : 3 Flying Donkeys
Real Madrid 0 : 4 London Gunners
Atomic Ants FC 1 : 2 KN Torcida Split
Round 2
Hull City 4 : 0 KN Torcida Split
London Gunners 4 : 2 Atomic Ants FC
Flying Donkeys 0 : 2 Real Madrid
NK Vitki Jelen 2 : 0 Barbiriansi 1986
Fox 1 : 2 FK Sloboda Uzice
FK Šabac 2 : 2 Partizan Beograd
Grêmio 3 : 1 Nakalovi Tribali
Cerak United 1 : 3 Boca Seniors
Round 3
Boca Seniors 2 : 2 Hull City
Nakalovi Tribali 4 : 2 Cerak United
Partizan Beograd 0 : 2 Grêmio
FK Sloboda Uzice 3 : 3 FK Šabac
Barbiriansi 1986 2 : 1 Fox
Real Madrid 3 : 2 NK Vitki Jelen
Atomic Ants FC 2 : 2 Flying Donkeys
KN Torcida Split 3 : 2 London Gunners
Round 4
Hull City 2 : 3 London Gunners
Flying Donkeys 4 : 4 KN Torcida Split
NK Vitki Jelen 6 : 1 Atomic Ants FC
Fox 3 : 3 Real Madrid
FK Šabac 0 : 1 Barbiriansi 1986
Grêmio 5 : 3 FK Sloboda Uzice
Cerak United 3 : 3 Partizan Beograd
Boca Seniors 2 : 1 Nakalovi Tribali
Round 5
Nakalovi Tribali 3 : 3 Hull City
Partizan Beograd 1 : 0 Boca Seniors
FK Sloboda Uzice 1 : 4 Cerak United
Barbiriansi 1986 0 : 3 Grêmio
Real Madrid 2 : 4 FK Šabac
Atomic Ants FC 3 : 2 Fox
KN Torcida Split 5 : 2 NK Vitki Jelen
London Gunners 1 : 4 Flying Donkeys
Round 6
Hull City 1 : 0 Flying Donkeys
NK Vitki Jelen 2 : 6 London Gunners
Fox 0 : 8 KN Torcida Split
FK Šabac 2 : 0 Atomic Ants FC
Grêmio 3 : 2 Real Madrid
Cerak United 3 : 1 Barbiriansi 1986
Boca Seniors 5 : 2 FK Sloboda Uzice
Nakalovi Tribali 3 : 1 Partizan Beograd
Round 7
Partizan Beograd 1 : 2 Hull City
FK Sloboda Uzice 1 : 3 Nakalovi Tribali
Barbiriansi 1986 1 : 5 Boca Seniors
Real Madrid 1 : 2 Cerak United
Atomic Ants FC 1 : 3 Grêmio
KN Torcida Split 4 : 2 FK Šabac
London Gunners 4 : 1 Fox
Flying Donkeys 3 : 1 NK Vitki Jelen
Round 8
Hull City 1 : 1 NK Vitki Jelen
Fox 2 : 3 Flying Donkeys
FK Šabac 0 : 3 London Gunners
Grêmio 6 : 5 KN Torcida Split
Cerak United 3 : 2 Atomic Ants FC
Boca Seniors 2 : 2 Real Madrid
Nakalovi Tribali 1 : 0 Barbiriansi 1986
Partizan Beograd 2 : 2 FK Sloboda Uzice
Round 9
FK Sloboda Uzice 0 : 0 Hull City
Barbiriansi 1986 1 : 1 Partizan Beograd
Real Madrid 3 : 0 Nakalovi Tribali
Atomic Ants FC 0 : 1 Boca Seniors
KN Torcida Split 3 : 2 Cerak United
London Gunners 0 : 1 Grêmio
Flying Donkeys 4 : 2 FK Šabac
NK Vitki Jelen 1 : 4 Fox
Round 10
Hull City 0 : 1 Fox
FK Šabac 0 : 0 NK Vitki Jelen
Grêmio 3 : 6 Flying Donkeys
Cerak United 2 : 5 London Gunners
Boca Seniors 2 : 5 KN Torcida Split
Nakalovi Tribali 5 : 1 Atomic Ants FC
Partizan Beograd 0 : 2 Real Madrid
FK Sloboda Uzice 3 : 0 Barbiriansi 1986
Round 11
Barbiriansi 1986 1 : 4 Hull City
Real Madrid 6 : 2 FK Sloboda Uzice
Atomic Ants FC 1 : 0 Partizan Beograd
KN Torcida Split 3 : 3 Nakalovi Tribali
London Gunners 2 : 0 Boca Seniors
Flying Donkeys 3 : 1 Cerak United
NK Vitki Jelen 0 : 0 Grêmio
Fox 3 : 0 FK Šabac
Round 12
Hull City 3 : 4 FK Šabac
Grêmio 2 : 1 Fox
Cerak United 4 : 4 NK Vitki Jelen
Boca Seniors 1 : 1 Flying Donkeys
Nakalovi Tribali 1 : 4 London Gunners
Partizan Beograd 1 : 3 KN Torcida Split
FK Sloboda Uzice 1 : 2 Atomic Ants FC
Barbiriansi 1986 0 : 1 Real Madrid
Round 13
Real Madrid 1 : 0 Hull City
Atomic Ants FC 3 : 1 Barbiriansi 1986
KN Torcida Split 0 : 4 FK Sloboda Uzice
London Gunners 1 : 0 Partizan Beograd
Flying Donkeys 1 : 0 Nakalovi Tribali
NK Vitki Jelen 1 : 1 Boca Seniors
Fox 1 : 3 Cerak United
FK Šabac 0 : 1 Grêmio
Round 14
Hull City 2 : 5 Grêmio
Cerak United 1 : 1 FK Šabac
Boca Seniors 3 : 0 Fox
Nakalovi Tribali 2 : 1 NK Vitki Jelen
Partizan Beograd 5 : 2 Flying Donkeys
FK Sloboda Uzice 1 : 2 London Gunners
Barbiriansi 1986 1 : 2 KN Torcida Split
Real Madrid 2 : 0 Atomic Ants FC
Round 15
Atomic Ants FC 0 : 0 Hull City
KN Torcida Split 1 : 4 Real Madrid
London Gunners 6 : 2 Barbiriansi 1986
Flying Donkeys 5 : 2 FK Sloboda Uzice
NK Vitki Jelen 0 : 6 Partizan Beograd
Fox 1 : 2 Nakalovi Tribali
FK Šabac 1 : 3 Boca Seniors
Grêmio 4 : 2 Cerak United
Round 16
Hull City - : - Cerak United
Grêmio - : - Boca Seniors
FK Šabac - : - Nakalovi Tribali
Fox - : - Partizan Beograd
NK Vitki Jelen - : - FK Sloboda Uzice
Flying Donkeys - : - Barbiriansi 1986
London Gunners - : - Real Madrid
KN Torcida Split - : - Atomic Ants FC
Round 17
KN Torcida Split - : - Hull City
Atomic Ants FC - : - London Gunners
Real Madrid - : - Flying Donkeys
Barbiriansi 1986 - : - NK Vitki Jelen
FK Sloboda Uzice - : - Fox
Partizan Beograd - : - FK Šabac
Nakalovi Tribali - : - Grêmio
Boca Seniors - : - Cerak United
Round 18
Hull City - : - Boca Seniors
Cerak United - : - Nakalovi Tribali
Grêmio - : - Partizan Beograd
FK Šabac - : - FK Sloboda Uzice
Fox - : - Barbiriansi 1986
NK Vitki Jelen - : - Real Madrid
Flying Donkeys - : - Atomic Ants FC
London Gunners - : - KN Torcida Split
Round 19
London Gunners - : - Hull City
KN Torcida Split - : - Flying Donkeys
Atomic Ants FC - : - NK Vitki Jelen
Real Madrid - : - Fox
Barbiriansi 1986 - : - FK Šabac
FK Sloboda Uzice - : - Grêmio
Partizan Beograd - : - Cerak United
Nakalovi Tribali - : - Boca Seniors
Round 20
Hull City - : - Nakalovi Tribali
Boca Seniors - : - Partizan Beograd
Cerak United - : - FK Sloboda Uzice
Grêmio - : - Barbiriansi 1986
FK Šabac - : - Real Madrid
Fox - : - Atomic Ants FC
NK Vitki Jelen - : - KN Torcida Split
Flying Donkeys - : - London Gunners
Round 21
Flying Donkeys - : - Hull City
London Gunners - : - NK Vitki Jelen
KN Torcida Split - : - Fox
Atomic Ants FC - : - FK Šabac
Real Madrid - : - Grêmio
Barbiriansi 1986 - : - Cerak United
FK Sloboda Uzice - : - Boca Seniors
Partizan Beograd - : - Nakalovi Tribali
Round 22
Hull City - : - Partizan Beograd
Nakalovi Tribali - : - FK Sloboda Uzice
Boca Seniors - : - Barbiriansi 1986
Cerak United - : - Real Madrid
Grêmio - : - Atomic Ants FC
FK Šabac - : - KN Torcida Split
Fox - : - London Gunners
NK Vitki Jelen - : - Flying Donkeys
Round 23
NK Vitki Jelen - : - Hull City
Flying Donkeys - : - Fox
London Gunners - : - FK Šabac
KN Torcida Split - : - Grêmio
Atomic Ants FC - : - Cerak United
Real Madrid - : - Boca Seniors
Barbiriansi 1986 - : - Nakalovi Tribali
FK Sloboda Uzice - : - Partizan Beograd
Round 24
Hull City - : - FK Sloboda Uzice
Partizan Beograd - : - Barbiriansi 1986
Nakalovi Tribali - : - Real Madrid
Boca Seniors - : - Atomic Ants FC
Cerak United - : - KN Torcida Split
Grêmio - : - London Gunners
FK Šabac - : - Flying Donkeys
Fox - : - NK Vitki Jelen
Round 25
Fox - : - Hull City
NK Vitki Jelen - : - FK Šabac
Flying Donkeys - : - Grêmio
London Gunners - : - Cerak United
KN Torcida Split - : - Boca Seniors
Atomic Ants FC - : - Nakalovi Tribali
Real Madrid - : - Partizan Beograd
Barbiriansi 1986 - : - FK Sloboda Uzice
Round 26
Hull City - : - Barbiriansi 1986
FK Sloboda Uzice - : - Real Madrid
Partizan Beograd - : - Atomic Ants FC
Nakalovi Tribali - : - KN Torcida Split
Boca Seniors - : - London Gunners
Cerak United - : - Flying Donkeys
Grêmio - : - NK Vitki Jelen
FK Šabac - : - Fox
Round 27
FK Šabac - : - Hull City
Fox - : - Grêmio
NK Vitki Jelen - : - Cerak United
Flying Donkeys - : - Boca Seniors
London Gunners - : - Nakalovi Tribali
KN Torcida Split - : - Partizan Beograd
Atomic Ants FC - : - FK Sloboda Uzice
Real Madrid - : - Barbiriansi 1986
Round 28
Hull City - : - Real Madrid
Barbiriansi 1986 - : - Atomic Ants FC
FK Sloboda Uzice - : - KN Torcida Split
Partizan Beograd - : - London Gunners
Nakalovi Tribali - : - Flying Donkeys
Boca Seniors - : - NK Vitki Jelen
Cerak United - : - Fox
Grêmio - : - FK Šabac
Round 29
Grêmio - : - Hull City
FK Šabac - : - Cerak United
Fox - : - Boca Seniors
NK Vitki Jelen - : - Nakalovi Tribali
Flying Donkeys - : - Partizan Beograd
London Gunners - : - FK Sloboda Uzice
KN Torcida Split - : - Barbiriansi 1986
Atomic Ants FC - : - Real Madrid
Round 30
Hull City - : - Atomic Ants FC
Real Madrid - : - KN Torcida Split
Barbiriansi 1986 - : - London Gunners
FK Sloboda Uzice - : - Flying Donkeys
Partizan Beograd - : - NK Vitki Jelen
Nakalovi Tribali - : - Fox
Boca Seniors - : - FK Šabac
Cerak United - : - Grêmio