Pes-Serbia Menadzer Liga
Sledeća sezona
Sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Sledeća sezona
Kako bi nastavio da koristiš sajt nesmetano odaberi da li
sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Izaberi sponzora
Pre odigravanja prvog meča moraš odabrati klasu sponzora
za ovu sezonu. Detalje o sponzorima možeš naći ovde.
Klasa 1
Klasa 2
Klasa 3
Klasa 4
Klasa 5

Sledeća sezona
Sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Sledeća sezona
Kako bi nastavio da koristiš sajt nesmetano odaberi da li
sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Izaberi sponzora
Pre odigravanja prvog meča moraš odabrati klasu sponzora
za ovu sezonu. Detalje o sponzorima možeš naći ovde.
Klasa 1
Klasa 2
Klasa 3
Klasa 4
Klasa 5

Statistika

Top 50 strelaca

Liga
Kup
Ime igraca Klub Divizija Broj golova
C. IMMOBILE Slippers Studio 2 28
M. ICARDI Colo-Colo 1 20
P. AUBAMEYANG Del Boy United 2 16
A. LACAZETTE Inter Miami CF 2 16
K. LASAGNA Slippers Studio 2 15
R. MARTÍNEZ Darkwood United 1 15
S. AGÜERO Notts County F.C. 2 15
G. BURGSTALLER Atomic Ants FC 2 13
G. SIMEONE Slippers Studio 2 13
F. QUAGLIARELLA Real Madrid 2 13
NEYMAR Hull City 2 13
ARNAUTOVIĆ Barbiriansi 1986 2 13
K. BABACAR TS Neredi 2 12
M. MANDŽUKIĆ FC Yoda 2 12
ROBERTO FIRMINO London Gunners 1 12
B. GOMIS Flying Donkeys 1 12
H. KANE Hull City 2 11
E. CAVANI F.C. Internazionale 1 11
K. VOLLAND White Walkers 2 10
C. RONALDO FC Baltazar 1 10
D. MORENO Old Gold 2 10
SCHÜRRLE Darkwood United 1 10
RODRIGO White Walkers 2 10
R. LEWANDOWSKI Boca Seniors 1 9
T. WERNER Partizan Beograd 1 9
BRUNO HENRIQUE FK Šabac 2 9
MIKEL OYARZABAL White Walkers 2 9
L. DE JONG FK Zlatni Orlovi 2 9
ZAHA Atomic Ants FC 2 9
FALCAO FK Šabac 2 9
BENZEMA Blue Fury 1 8
L. BAILEY F.C. Internazionale 1 8
IAGO ASPAS Cerak United 1 8
M. DÍAZ Notts County F.C. 2 8
BERNARDO SILVA Notts County F.C. 2 8
V. GERMAIN Atomic Ants FC 2 8
L. ALARIO Vukovi 2 7
F. TORRES FK Granit 1 7
G. BOU FK Berane 2 7
L. SUÁREZ FC Baltazar 1 7
GABRIEL JESUS London Gunners 1 7
A. GRIEZMANN 7
HIGUAÍN Cerak United 1 7
DIEGO COSTA FK Milenko Pavlović 1 7
ADURIZ Vukovi 2 6
CALLEJÓN Partizan Beograd 1 6
H. LOZANO Cerak United 1 6
S. MINA White Walkers 2 6
R. BABEL Del Boy United 2 6
WILLIAN Notts County F.C. 2 6