Pes-Serbia Menadzer Liga
Sledeća sezona
Sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Sledeća sezona
Kako bi nastavio da koristiš sajt nesmetano odaberi da li
sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Izaberi sponzora
Pre odigravanja prvog meča moraš odabrati klasu sponzora
za ovu sezonu. Detalje o sponzorima možeš naći ovde.
Klasa 1
Klasa 2
Klasa 3
Klasa 4
Klasa 5

Sledeća sezona
Sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Sledeća sezona
Kako bi nastavio da koristiš sajt nesmetano odaberi da li
sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Izaberi sponzora
Pre odigravanja prvog meča moraš odabrati klasu sponzora
za ovu sezonu. Detalje o sponzorima možeš naći ovde.
Klasa 1
Klasa 2
Klasa 3
Klasa 4
Klasa 5

D2 - Sezona 36

Klub UO PO N PR DG PG GR Bodovi
1. Del Boy United 12 11 1 0 45 9 36 34
2. Real Madrid 13 9 2 2 32 16 16 29
3. Atomic Ants FC 12 8 4 0 30 11 19 28
4. FC Yoda 11 8 2 1 31 8 23 26
5. FK Šabac 12 6 3 3 23 20 3 21
6. AS Monaco 11 6 2 3 25 22 3 20
7. Vukovi 13 6 0 7 17 20 -3 18
8. IM Rakovica 12 4 2 6 21 19 2 14
9. Zvezdara FC 12 4 2 6 13 29 -16 13
10. TS Neredi 13 4 0 9 26 39 -13 12
11. Old Gold 12 2 2 8 15 37 -22 8
12. Margita United 12 2 2 8 6 24 -18 7
13. Blue Fury 10 2 2 6 10 23 -13 6
14. FK Zlatni Orlovi 13 0 0 13 1 18 -17 0

Raspored D2

Round 1
Real Madrid 2 : 1 IM Rakovica
FC Yoda 2 : 0 Blue Fury
TS Neredi 1 : 3 Atomic Ants FC
FK Šabac 0 : 5 Del Boy United
FK Zlatni Orlovi 1 : 2 AS Monaco
Margita United 3 : 0 Old Gold
Vukovi 0 : 1 Zvezdara FC
Round 2
IM Rakovica 1 : 2 Zvezdara FC
Old Gold 0 : 2 Vukovi
AS Monaco 3 : 0 Margita United
Del Boy United 5 : 0 FK Zlatni Orlovi
Atomic Ants FC 3 : 3 FK Šabac
Blue Fury 4 : 7 TS Neredi
Real Madrid 1 : 2 FC Yoda
Round 3
FC Yoda 1 : 1 IM Rakovica
TS Neredi 1 : 3 Real Madrid
FK Šabac 1 : 2 Blue Fury
FK Zlatni Orlovi 0 : 1 Atomic Ants FC
Margita United 0 : 3 Del Boy United
Vukovi 0 : 2 AS Monaco
Zvezdara FC 1 : 2 Old Gold
Round 4
IM Rakovica 3 : 1 Old Gold
AS Monaco 3 : 3 Zvezdara FC
Del Boy United 3 : 1 Vukovi
Atomic Ants FC 1 : 0 Margita United
Blue Fury 1 : 0 FK Zlatni Orlovi
Real Madrid 2 : 1 FK Šabac
FC Yoda 4 : 0 TS Neredi
Round 5
TS Neredi 0 : 3 IM Rakovica
FK Šabac 2 : 2 FC Yoda
FK Zlatni Orlovi 0 : 1 Real Madrid
Margita United 0 : 0 Blue Fury
Vukovi 1 : 2 Atomic Ants FC
Zvezdara FC 1 : 4 Del Boy United
Old Gold 4 : 4 AS Monaco
Round 6
IM Rakovica 1 : 3 AS Monaco
Del Boy United 6 : 1 Old Gold
Atomic Ants FC 5 : 1 Zvezdara FC
Blue Fury 0 : 1 Vukovi
Real Madrid 3 : 2 Margita United
FC Yoda 1 : 0 FK Zlatni Orlovi
TS Neredi 3 : 4 FK Šabac
Round 7
FK Šabac 3 : 1 IM Rakovica
FK Zlatni Orlovi 0 : 1 TS Neredi
Margita United 0 : 3 FC Yoda
Vukovi 0 : 4 Real Madrid
Zvezdara FC 0 : 0 Blue Fury
Old Gold 0 : 2 Atomic Ants FC
AS Monaco 1 : 4 Del Boy United
Round 8
IM Rakovica 1 : 2 Del Boy United
Atomic Ants FC 5 : 1 AS Monaco
Blue Fury - : - Old Gold
Real Madrid 5 : 0 Zvezdara FC
FC Yoda 3 : 1 Vukovi
TS Neredi 3 : 0 Margita United
FK Šabac 1 : 0 FK Zlatni Orlovi
Round 9
FK Zlatni Orlovi 0 : 1 IM Rakovica
Margita United 0 : 0 FK Šabac
Vukovi 3 : 1 TS Neredi
Zvezdara FC 0 : 6 FC Yoda
Old Gold 3 : 3 Real Madrid
AS Monaco - : - Blue Fury
Del Boy United 0 : 0 Atomic Ants FC
Round 10
IM Rakovica 1 : 1 Atomic Ants FC
Blue Fury 1 : 4 Del Boy United
Real Madrid 1 : 0 AS Monaco
FC Yoda 6 : 1 Old Gold
TS Neredi 2 : 3 Zvezdara FC
FK Šabac 4 : 2 Vukovi
FK Zlatni Orlovi 0 : 1 Margita United
Round 11
Margita United 0 : 7 IM Rakovica
Vukovi 1 : 0 FK Zlatni Orlovi
Zvezdara FC 0 : 1 FK Šabac
Old Gold 2 : 4 TS Neredi
AS Monaco 2 : 1 FC Yoda
Del Boy United 3 : 2 Real Madrid
Atomic Ants FC 5 : 1 Blue Fury
Round 12
IM Rakovica - : - Blue Fury
Real Madrid 2 : 2 Atomic Ants FC
FC Yoda - : - Del Boy United
TS Neredi 2 : 4 AS Monaco
FK Šabac 3 : 0 Old Gold
FK Zlatni Orlovi 0 : 1 Zvezdara FC
Margita United 0 : 1 Vukovi
Round 13
Vukovi 4 : 0 IM Rakovica
Zvezdara FC - : - Margita United
Old Gold 1 : 0 FK Zlatni Orlovi
AS Monaco - : - FK Šabac
Del Boy United 6 : 1 TS Neredi
Atomic Ants FC - : - FC Yoda
Blue Fury 1 : 3 Real Madrid
Round 14
IM Rakovica - : - Real Madrid
Blue Fury - : - FC Yoda
Atomic Ants FC - : - TS Neredi
Del Boy United - : - FK Šabac
AS Monaco - : - FK Zlatni Orlovi
Old Gold - : - Margita United
Zvezdara FC - : - Vukovi
Round 15
Zvezdara FC - : - IM Rakovica
Vukovi - : - Old Gold
Margita United - : - AS Monaco
FK Zlatni Orlovi - : - Del Boy United
FK Šabac - : - Atomic Ants FC
TS Neredi - : - Blue Fury
FC Yoda - : - Real Madrid
Round 16
IM Rakovica - : - FC Yoda
Real Madrid - : - TS Neredi
Blue Fury - : - FK Šabac
Atomic Ants FC - : - FK Zlatni Orlovi
Del Boy United - : - Margita United
AS Monaco - : - Vukovi
Old Gold - : - Zvezdara FC
Round 17
Old Gold - : - IM Rakovica
Zvezdara FC - : - AS Monaco
Vukovi - : - Del Boy United
Margita United - : - Atomic Ants FC
FK Zlatni Orlovi - : - Blue Fury
FK Šabac - : - Real Madrid
TS Neredi - : - FC Yoda
Round 18
IM Rakovica - : - TS Neredi
FC Yoda - : - FK Šabac
Real Madrid - : - FK Zlatni Orlovi
Blue Fury - : - Margita United
Atomic Ants FC - : - Vukovi
Del Boy United - : - Zvezdara FC
AS Monaco - : - Old Gold
Round 19
AS Monaco - : - IM Rakovica
Old Gold - : - Del Boy United
Zvezdara FC - : - Atomic Ants FC
Vukovi - : - Blue Fury
Margita United - : - Real Madrid
FK Zlatni Orlovi - : - FC Yoda
FK Šabac - : - TS Neredi
Round 20
IM Rakovica - : - FK Šabac
TS Neredi - : - FK Zlatni Orlovi
FC Yoda - : - Margita United
Real Madrid - : - Vukovi
Blue Fury - : - Zvezdara FC
Atomic Ants FC - : - Old Gold
Del Boy United - : - AS Monaco
Round 21
Del Boy United - : - IM Rakovica
AS Monaco - : - Atomic Ants FC
Old Gold - : - Blue Fury
Zvezdara FC - : - Real Madrid
Vukovi - : - FC Yoda
Margita United - : - TS Neredi
FK Zlatni Orlovi - : - FK Šabac
Round 22
IM Rakovica - : - FK Zlatni Orlovi
FK Šabac - : - Margita United
TS Neredi - : - Vukovi
FC Yoda - : - Zvezdara FC
Real Madrid - : - Old Gold
Blue Fury - : - AS Monaco
Atomic Ants FC - : - Del Boy United
Round 23
Atomic Ants FC - : - IM Rakovica
Del Boy United - : - Blue Fury
AS Monaco - : - Real Madrid
Old Gold - : - FC Yoda
Zvezdara FC - : - TS Neredi
Vukovi - : - FK Šabac
Margita United - : - FK Zlatni Orlovi
Round 24
IM Rakovica - : - Margita United
FK Zlatni Orlovi - : - Vukovi
FK Šabac - : - Zvezdara FC
TS Neredi - : - Old Gold
FC Yoda - : - AS Monaco
Real Madrid - : - Del Boy United
Blue Fury - : - Atomic Ants FC
Round 25
Blue Fury - : - IM Rakovica
Atomic Ants FC - : - Real Madrid
Del Boy United - : - FC Yoda
AS Monaco - : - TS Neredi
Old Gold - : - FK Šabac
Zvezdara FC - : - FK Zlatni Orlovi
Vukovi - : - Margita United
Round 26
IM Rakovica - : - Vukovi
Margita United - : - Zvezdara FC
FK Zlatni Orlovi - : - Old Gold
FK Šabac - : - AS Monaco
TS Neredi - : - Del Boy United
FC Yoda - : - Atomic Ants FC
Real Madrid - : - Blue Fury