Pes-Serbia Menadzer Liga
Sledeća sezona
Sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Sledeća sezona
Kako bi nastavio da koristiš sajt nesmetano odaberi da li
sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Izaberi sponzora
Pre odigravanja prvog meča moraš odabrati klasu sponzora
za ovu sezonu. Detalje o sponzorima možeš naći ovde.
Klasa 1
Klasa 2
Klasa 3
Klasa 4
Klasa 5

Sledeća sezona
Sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Sledeća sezona
Kako bi nastavio da koristiš sajt nesmetano odaberi da li
sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Izaberi sponzora
Pre odigravanja prvog meča moraš odabrati klasu sponzora
za ovu sezonu. Detalje o sponzorima možeš naći ovde.
Klasa 1
Klasa 2
Klasa 3
Klasa 4
Klasa 5

D1 - Sezona 30

Klub UO PO N PR DG PG GR Bodovi
1. F.C. Internazionale 36 29 4 3 83 34 49 91
2. London Gunners 36 28 5 3 69 30 39 89
3. Colo-Colo 36 27 5 4 70 23 47 86
4. Partizan Beograd 36 27 5 4 70 31 39 86
5. Boca Seniors 36 23 5 8 63 39 24 74
6. FK Granit 36 23 3 10 57 39 18 72
7. Uefalona 36 22 4 10 44 36 8 70
8. Arsenal FC 36 22 2 12 63 44 19 68
9. FK Novi Pazar 36 21 3 12 48 42 6 66
10. FC Baltazar 36 20 4 12 44 47 -3 64
11. White Walkers 36 18 1 17 33 59 -26 55
12. IM Rakovica 36 16 4 16 40 60 -20 52
13. FK Milenko Pavlović 36 13 1 22 30 71 -41 40
14. FK Podrinje M. Mitrovica 36 10 0 26 13 32 -19 30
15. El Patron FC 36 8 0 28 8 28 -20 24
16. FK Tipodrom 36 6 0 30 6 30 -24 18
17. Liverpool 36 4 0 32 4 32 -28 12
18. Zvezdara United 36 2 0 34 2 34 -32 6
19. Hull City 36 0 0 36 0 36 -36 0

Raspored D1

Round 1
FK Novi Pazar 1 : 4 Boca Seniors
FK Milenko Pavlović 1 : 3 Partizan Beograd
Colo-Colo 2 : 1 Uefalona
FK Tipodrom 0 : 1 FC Baltazar
Zvezdara United 1 : 0 Hull City
IM Rakovica 1 : 2 White Walkers
Liverpool 0 : 1 El Patron FC
FK Granit 1 : 0 FK Podrinje M. Mitrovica
F.C. Internazionale 0 : 1 London Gunners
Round 2
FK Podrinje M. Mitrovica 0 : 1 F.C. Internazionale
El Patron FC 0 : 1 FK Granit
White Walkers 1 : 0 Liverpool
Hull City 0 : 1 IM Rakovica
FC Baltazar 1 : 0 Zvezdara United
Uefalona 1 : 0 FK Tipodrom
Partizan Beograd 1 : 0 Colo-Colo
Boca Seniors 1 : 0 FK Milenko Pavlović
Arsenal FC 3 : 0 FK Novi Pazar
Round 3
FK Milenko Pavlović 0 : 2 Arsenal FC
Colo-Colo 1 : 0 Boca Seniors
FK Tipodrom 0 : 1 Partizan Beograd
Zvezdara United 0 : 1 Uefalona
IM Rakovica 1 : 2 FC Baltazar
Liverpool 1 : 0 Hull City
FK Granit 3 : 0 White Walkers
F.C. Internazionale 1 : 0 El Patron FC
London Gunners 1 : 0 FK Podrinje M. Mitrovica
Round 4
El Patron FC 0 : 1 London Gunners
White Walkers 2 : 3 F.C. Internazionale
Hull City 0 : 1 FK Granit
FC Baltazar 1 : 0 Liverpool
Uefalona 1 : 1 IM Rakovica
Partizan Beograd 1 : 0 Zvezdara United
Boca Seniors 1 : 0 FK Tipodrom
Arsenal FC 2 : 3 Colo-Colo
FK Novi Pazar 4 : 1 FK Milenko Pavlović
Round 5
Colo-Colo 2 : 0 FK Novi Pazar
FK Tipodrom 0 : 1 Arsenal FC
Zvezdara United 0 : 1 Boca Seniors
IM Rakovica 0 : 3 Partizan Beograd
Liverpool 0 : 1 Uefalona
FK Granit 0 : 2 FC Baltazar
F.C. Internazionale 1 : 0 Hull City
London Gunners 3 : 1 White Walkers
FK Podrinje M. Mitrovica 1 : 0 El Patron FC
Round 6
White Walkers 1 : 0 FK Podrinje M. Mitrovica
Hull City 0 : 1 London Gunners
FC Baltazar 0 : 4 F.C. Internazionale
Uefalona 1 : 0 FK Granit
Partizan Beograd 1 : 0 Liverpool
Boca Seniors 1 : 1 IM Rakovica
Arsenal FC 1 : 0 Zvezdara United
FK Novi Pazar 1 : 0 FK Tipodrom
FK Milenko Pavlović 0 : 5 Colo-Colo
Round 7
FK Tipodrom 0 : 1 FK Milenko Pavlović
Zvezdara United 0 : 1 FK Novi Pazar
IM Rakovica 1 : 6 Arsenal FC
Liverpool 0 : 1 Boca Seniors
FK Granit 0 : 1 Partizan Beograd
F.C. Internazionale 4 : 2 Uefalona
London Gunners 3 : 0 FC Baltazar
FK Podrinje M. Mitrovica 1 : 0 Hull City
El Patron FC 0 : 1 White Walkers
Round 8
Hull City 0 : 1 El Patron FC
FC Baltazar 1 : 0 FK Podrinje M. Mitrovica
Uefalona 0 : 2 London Gunners
Partizan Beograd 2 : 2 F.C. Internazionale
Boca Seniors 1 : 0 FK Granit
Arsenal FC 1 : 0 Liverpool
FK Novi Pazar 3 : 4 IM Rakovica
FK Milenko Pavlović 1 : 0 Zvezdara United
Colo-Colo 1 : 0 FK Tipodrom
Round 9
Zvezdara United 0 : 1 Colo-Colo
IM Rakovica 4 : 3 FK Milenko Pavlović
Liverpool 0 : 1 FK Novi Pazar
FK Granit 2 : 1 Arsenal FC
F.C. Internazionale 4 : 3 Boca Seniors
London Gunners 2 : 1 Partizan Beograd
FK Podrinje M. Mitrovica 0 : 1 Uefalona
El Patron FC 0 : 1 FC Baltazar
White Walkers 1 : 0 Hull City
Round 10
FC Baltazar 3 : 2 White Walkers
Uefalona 1 : 0 El Patron FC
Partizan Beograd 3 : 1 FK Podrinje M. Mitrovica
Boca Seniors 1 : 4 London Gunners
Arsenal FC 0 : 4 F.C. Internazionale
FK Novi Pazar 1 : 3 FK Granit
FK Milenko Pavlović 1 : 0 Liverpool
Colo-Colo 3 : 1 IM Rakovica
FK Tipodrom 1 : 0 Zvezdara United
Round 11
IM Rakovica 1 : 0 FK Tipodrom
Liverpool 0 : 1 Colo-Colo
FK Granit 2 : 1 FK Milenko Pavlović
F.C. Internazionale 4 : 2 FK Novi Pazar
London Gunners 2 : 0 Arsenal FC
FK Podrinje M. Mitrovica 0 : 1 Boca Seniors
El Patron FC 0 : 1 Partizan Beograd
White Walkers 0 : 3 Uefalona
Hull City 0 : 1 FC Baltazar
Round 12
Uefalona 1 : 0 Hull City
Partizan Beograd 5 : 1 White Walkers
Boca Seniors 1 : 0 El Patron FC
Arsenal FC 5 : 2 FK Podrinje M. Mitrovica
FK Novi Pazar 1 : 0 London Gunners
FK Milenko Pavlović 1 : 4 F.C. Internazionale
Colo-Colo 1 : 0 FK Granit
FK Tipodrom 1 : 0 Liverpool
Zvezdara United 0 : 1 IM Rakovica
Round 13
Liverpool 1 : 0 Zvezdara United
FK Granit 1 : 0 FK Tipodrom
F.C. Internazionale 2 : 1 Colo-Colo
London Gunners 1 : 2 FK Milenko Pavlović
FK Podrinje M. Mitrovica 0 : 1 FK Novi Pazar
El Patron FC 0 : 1 Arsenal FC
White Walkers 1 : 3 Boca Seniors
Hull City 0 : 1 Partizan Beograd
FC Baltazar 1 : 4 Uefalona
Round 14
Partizan Beograd 3 : 2 FC Baltazar
Boca Seniors 1 : 0 Hull City
Arsenal FC 4 : 0 White Walkers
FK Novi Pazar 1 : 0 El Patron FC
FK Milenko Pavlović 1 : 0 FK Podrinje M. Mitrovica
Colo-Colo 5 : 2 London Gunners
FK Tipodrom 0 : 1 F.C. Internazionale
Zvezdara United 0 : 1 FK Granit
IM Rakovica 1 : 0 Liverpool
Round 15
FK Granit 2 : 2 IM Rakovica
F.C. Internazionale 1 : 0 Zvezdara United
London Gunners 1 : 0 FK Tipodrom
FK Podrinje M. Mitrovica 0 : 1 Colo-Colo
El Patron FC 0 : 1 FK Milenko Pavlović
White Walkers 0 : 2 FK Novi Pazar
Hull City 0 : 1 Arsenal FC
FC Baltazar 2 : 1 Boca Seniors
Uefalona 0 : 1 Partizan Beograd
Round 16
Boca Seniors 2 : 1 Uefalona
Arsenal FC 2 : 1 FC Baltazar
FK Novi Pazar 1 : 0 Hull City
FK Milenko Pavlović 1 : 2 White Walkers
Colo-Colo 1 : 0 El Patron FC
FK Tipodrom 0 : 1 FK Podrinje M. Mitrovica
Zvezdara United 0 : 1 London Gunners
IM Rakovica 1 : 2 F.C. Internazionale
Liverpool 0 : 1 FK Granit
Round 17
F.C. Internazionale 1 : 0 Liverpool
London Gunners 4 : 1 IM Rakovica
FK Podrinje M. Mitrovica 1 : 0 Zvezdara United
El Patron FC 1 : 0 FK Tipodrom
White Walkers 0 : 3 Colo-Colo
Hull City 0 : 1 FK Milenko Pavlović
FC Baltazar 3 : 2 FK Novi Pazar
Uefalona 2 : 6 Arsenal FC
Partizan Beograd 1 : 4 Boca Seniors
Round 18
Arsenal FC 0 : 3 Partizan Beograd
FK Novi Pazar 0 : 0 Uefalona
FK Milenko Pavlović 0 : 0 FC Baltazar
Colo-Colo 1 : 0 Hull City
FK Tipodrom 0 : 1 White Walkers
Zvezdara United 0 : 1 El Patron FC
IM Rakovica 1 : 0 FK Podrinje M. Mitrovica
Liverpool 0 : 1 London Gunners
FK Granit 1 : 2 F.C. Internazionale
Round 19
London Gunners 2 : 2 FK Granit
FK Podrinje M. Mitrovica 1 : 0 Liverpool
El Patron FC 0 : 1 IM Rakovica
White Walkers 1 : 0 Zvezdara United
Hull City 0 : 1 FK Tipodrom
FC Baltazar 0 : 0 Colo-Colo
Uefalona 1 : 0 FK Milenko Pavlović
Partizan Beograd 1 : 1 FK Novi Pazar
Boca Seniors 1 : 1 Arsenal FC
Round 20
Boca Seniors 2 : 1 FK Novi Pazar
Partizan Beograd 5 : 1 FK Milenko Pavlović
Uefalona 2 : 1 Colo-Colo
FC Baltazar 1 : 0 FK Tipodrom
Hull City 0 : 1 Zvezdara United
White Walkers 1 : 0 IM Rakovica
El Patron FC 1 : 0 Liverpool
FK Podrinje M. Mitrovica 0 : 1 FK Granit
London Gunners 1 : 1 F.C. Internazionale
Round 21
F.C. Internazionale 1 : 0 FK Podrinje M. Mitrovica
FK Granit 1 : 0 El Patron FC
Liverpool 0 : 1 White Walkers
IM Rakovica 1 : 0 Hull City
Zvezdara United 0 : 1 FC Baltazar
FK Tipodrom 0 : 1 Uefalona
Colo-Colo 0 : 1 Partizan Beograd
FK Milenko Pavlović 1 : 3 Boca Seniors
FK Novi Pazar 3 : 1 Arsenal FC
Round 22
Arsenal FC 3 : 2 FK Milenko Pavlović
Boca Seniors 2 : 2 Colo-Colo
Partizan Beograd 1 : 0 FK Tipodrom
Uefalona 1 : 0 Zvezdara United
FC Baltazar 1 : 2 IM Rakovica
Hull City 0 : 1 Liverpool
White Walkers 2 : 1 FK Granit
El Patron FC 0 : 1 F.C. Internazionale
FK Podrinje M. Mitrovica 0 : 1 London Gunners
Round 23
London Gunners 1 : 0 El Patron FC
F.C. Internazionale 4 : 1 White Walkers
FK Granit 1 : 0 Hull City
Liverpool 0 : 1 FC Baltazar
IM Rakovica 0 : 1 Uefalona
Zvezdara United 0 : 1 Partizan Beograd
FK Tipodrom 0 : 1 Boca Seniors
Colo-Colo 2 : 1 Arsenal FC
FK Milenko Pavlović 1 : 3 FK Novi Pazar
Round 24
FK Novi Pazar 0 : 0 Colo-Colo
Arsenal FC 1 : 0 FK Tipodrom
Boca Seniors 1 : 0 Zvezdara United
Partizan Beograd 4 : 4 IM Rakovica
Uefalona 1 : 0 Liverpool
FC Baltazar 0 : 3 FK Granit
Hull City 0 : 1 F.C. Internazionale
White Walkers 1 : 2 London Gunners
El Patron FC 0 : 1 FK Podrinje M. Mitrovica
Round 25
FK Podrinje M. Mitrovica 0 : 1 White Walkers
London Gunners 1 : 0 Hull City
F.C. Internazionale 1 : 1 FC Baltazar
FK Granit 3 : 0 Uefalona
Liverpool 0 : 1 Partizan Beograd
IM Rakovica 1 : 3 Boca Seniors
Zvezdara United 0 : 1 Arsenal FC
FK Tipodrom 0 : 1 FK Novi Pazar
Colo-Colo 5 : 0 FK Milenko Pavlović
Round 26
FK Milenko Pavlović 1 : 0 FK Tipodrom
FK Novi Pazar 1 : 0 Zvezdara United
Arsenal FC 3 : 1 IM Rakovica
Boca Seniors 1 : 0 Liverpool
Partizan Beograd 7 : 1 FK Granit
Uefalona 2 : 4 F.C. Internazionale
FC Baltazar 1 : 3 London Gunners
Hull City 0 : 1 FK Podrinje M. Mitrovica
White Walkers 1 : 0 El Patron FC
Round 27
El Patron FC 1 : 0 Hull City
FK Podrinje M. Mitrovica 0 : 1 FC Baltazar
London Gunners 3 : 2 Uefalona
F.C. Internazionale 3 : 4 Partizan Beograd
FK Granit 4 : 4 Boca Seniors
Liverpool 0 : 1 Arsenal FC
IM Rakovica 0 : 2 FK Novi Pazar
Zvezdara United 0 : 1 FK Milenko Pavlović
FK Tipodrom 0 : 1 Colo-Colo
Round 28
Colo-Colo 1 : 0 Zvezdara United
FK Milenko Pavlović 0 : 2 IM Rakovica
FK Novi Pazar 1 : 0 Liverpool
Arsenal FC 0 : 2 FK Granit
Boca Seniors 2 : 3 F.C. Internazionale
Partizan Beograd 1 : 1 London Gunners
Uefalona 1 : 0 FK Podrinje M. Mitrovica
FC Baltazar 1 : 0 El Patron FC
Hull City 0 : 1 White Walkers
Round 29
White Walkers 0 : 5 FC Baltazar
El Patron FC 0 : 1 Uefalona
FK Podrinje M. Mitrovica 0 : 1 Partizan Beograd
London Gunners 3 : 1 Boca Seniors
F.C. Internazionale 1 : 0 Arsenal FC
FK Granit 2 : 1 FK Novi Pazar
Liverpool 0 : 1 FK Milenko Pavlović
IM Rakovica 0 : 5 Colo-Colo
Zvezdara United 0 : 1 FK Tipodrom
Round 30
FK Tipodrom 0 : 1 IM Rakovica
Colo-Colo 1 : 0 Liverpool
FK Milenko Pavlović 1 : 6 FK Granit
FK Novi Pazar 1 : 6 F.C. Internazionale
Arsenal FC 4 : 4 London Gunners
Boca Seniors 1 : 0 FK Podrinje M. Mitrovica
Partizan Beograd 1 : 0 El Patron FC
Uefalona 3 : 1 White Walkers
FC Baltazar 1 : 0 Hull City
Round 31
Hull City 0 : 1 Uefalona
White Walkers 0 : 0 Partizan Beograd
El Patron FC 0 : 1 Boca Seniors
FK Podrinje M. Mitrovica 0 : 1 Arsenal FC
London Gunners 3 : 1 FK Novi Pazar
F.C. Internazionale 7 : 2 FK Milenko Pavlović
FK Granit 2 : 5 Colo-Colo
Liverpool 0 : 1 FK Tipodrom
IM Rakovica 1 : 0 Zvezdara United
Round 32
Zvezdara United 0 : 1 Liverpool
FK Tipodrom 0 : 1 FK Granit
Colo-Colo 1 : 1 F.C. Internazionale
FK Milenko Pavlović 0 : 3 London Gunners
FK Novi Pazar 1 : 0 FK Podrinje M. Mitrovica
Arsenal FC 1 : 0 El Patron FC
Boca Seniors 3 : 0 White Walkers
Partizan Beograd 1 : 0 Hull City
Uefalona 2 : 2 FC Baltazar
Round 33
FC Baltazar 0 : 2 Partizan Beograd
Hull City 0 : 1 Boca Seniors
White Walkers 1 : 0 Arsenal FC
El Patron FC 0 : 1 FK Novi Pazar
FK Podrinje M. Mitrovica 0 : 1 FK Milenko Pavlović
London Gunners 2 : 2 Colo-Colo
F.C. Internazionale 1 : 0 FK Tipodrom
FK Granit 1 : 0 Zvezdara United
Liverpool 0 : 1 IM Rakovica
Round 34
IM Rakovica 0 : 1 FK Granit
Zvezdara United 0 : 1 F.C. Internazionale
FK Tipodrom 0 : 1 London Gunners
Colo-Colo 1 : 0 FK Podrinje M. Mitrovica
FK Milenko Pavlović 1 : 0 El Patron FC
FK Novi Pazar 2 : 0 White Walkers
Arsenal FC 1 : 0 Hull City
Boca Seniors 6 : 0 FC Baltazar
Partizan Beograd 3 : 0 Uefalona
Round 35
Uefalona 0 : 0 Boca Seniors
FC Baltazar 3 : 0 Arsenal FC
Hull City 0 : 1 FK Novi Pazar
White Walkers 1 : 0 FK Milenko Pavlović
El Patron FC 0 : 1 Colo-Colo
FK Podrinje M. Mitrovica 1 : 0 FK Tipodrom
London Gunners 1 : 0 Zvezdara United
F.C. Internazionale 4 : 0 IM Rakovica
FK Granit 1 : 0 Liverpool
Round 36
Liverpool 0 : 1 F.C. Internazionale
IM Rakovica 0 : 3 London Gunners
Zvezdara United 0 : 1 FK Podrinje M. Mitrovica
FK Tipodrom 0 : 1 El Patron FC
Colo-Colo 5 : 2 White Walkers
FK Milenko Pavlović 1 : 0 Hull City
FK Novi Pazar 2 : 0 FC Baltazar
Arsenal FC 0 : 1 Uefalona
Boca Seniors 1 : 2 Partizan Beograd
Round 37
Partizan Beograd 1 : 3 Arsenal FC
Uefalona 1 : 0 FK Novi Pazar
FC Baltazar 2 : 0 FK Milenko Pavlović
Hull City 0 : 1 Colo-Colo
White Walkers 1 : 0 FK Tipodrom
El Patron FC 1 : 0 Zvezdara United
FK Podrinje M. Mitrovica 0 : 1 IM Rakovica
London Gunners 1 : 0 Liverpool
F.C. Internazionale 1 : 3 FK Granit
Round 38
FK Granit 2 : 3 London Gunners
Liverpool 0 : 1 FK Podrinje M. Mitrovica
IM Rakovica 1 : 0 El Patron FC
Zvezdara United 0 : 1 White Walkers
FK Tipodrom 1 : 0 Hull City
Colo-Colo 4 : 1 FC Baltazar
FK Milenko Pavlović 0 : 2 Uefalona
FK Novi Pazar 3 : 1 Partizan Beograd
Arsenal FC 5 : 2 Boca Seniors