Pes-Serbia Menadzer Liga
Sledeća sezona
Sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Sledeća sezona
Kako bi nastavio da koristiš sajt nesmetano odaberi da li
sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Izaberi sponzora
Pre odigravanja prvog meča moraš odabrati klasu sponzora
za ovu sezonu. Detalje o sponzorima možeš naći ovde.
Klasa 1
Klasa 2
Klasa 3
Klasa 4
Klasa 5

Sledeća sezona
Sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Sledeća sezona
Kako bi nastavio da koristiš sajt nesmetano odaberi da li
sledeće sezone:
Igraš
Uzimaš trenera
Uzimaš mirovanje

Izaberi sponzora
Pre odigravanja prvog meča moraš odabrati klasu sponzora
za ovu sezonu. Detalje o sponzorima možeš naći ovde.
Klasa 1
Klasa 2
Klasa 3
Klasa 4
Klasa 5

D1 - Sezona 35

Klub UO PO N PR DG PG GR Bodovi
1. Partizan Beograd 0 0 0 0 0 0 0 0
2. F.C. Internazionale 0 0 0 0 0 0 0 0
3. IM Rakovica 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Colo-Colo 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Blue Fury 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Arsenal FC 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Darkwood United 0 0 0 0 0 0 0 0
8. FC Baltazar 0 0 0 0 0 0 0 0
9. FK Granit 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Boca Seniors 0 0 0 0 0 0 0 0
11. FK Milenko Pavlović 0 0 0 0 0 0 0 0
12. London Gunners 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Cerak United 0 0 0 0 0 0 0 0
14. NK Vitki Jelen 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Flying Donkeys 0 0 0 0 0 0 0 0

Raspored D1

Round 1
Flying Donkeys - : - Partizan Beograd
Blue Fury - : - F.C. Internazionale
FK Granit - : - NK Vitki Jelen
Colo-Colo - : - FK Milenko Pavlović
Cerak United - : - FC Baltazar
Arsenal FC - : - Darkwood United
Boca Seniors - : - IM Rakovica
Round 2
Darkwood United - : - Boca Seniors
FC Baltazar - : - Arsenal FC
FK Milenko Pavlović - : - Cerak United
NK Vitki Jelen - : - Colo-Colo
F.C. Internazionale - : - FK Granit
Partizan Beograd - : - Blue Fury
London Gunners - : - Flying Donkeys
Round 3
Blue Fury - : - London Gunners
FK Granit - : - Partizan Beograd
Colo-Colo - : - F.C. Internazionale
Cerak United - : - NK Vitki Jelen
Arsenal FC - : - FK Milenko Pavlović
Boca Seniors - : - FC Baltazar
IM Rakovica - : - Darkwood United
Round 4
FC Baltazar - : - IM Rakovica
FK Milenko Pavlović - : - Boca Seniors
NK Vitki Jelen - : - Arsenal FC
F.C. Internazionale - : - Cerak United
Partizan Beograd - : - Colo-Colo
London Gunners - : - FK Granit
Flying Donkeys - : - Blue Fury
Round 5
FK Granit - : - Flying Donkeys
Colo-Colo - : - London Gunners
Cerak United - : - Partizan Beograd
Arsenal FC - : - F.C. Internazionale
Boca Seniors - : - NK Vitki Jelen
IM Rakovica - : - FK Milenko Pavlović
Darkwood United - : - FC Baltazar
Round 6
FK Milenko Pavlović - : - Darkwood United
NK Vitki Jelen - : - IM Rakovica
F.C. Internazionale - : - Boca Seniors
Partizan Beograd - : - Arsenal FC
London Gunners - : - Cerak United
Flying Donkeys - : - Colo-Colo
Blue Fury - : - FK Granit
Round 7
Colo-Colo - : - Blue Fury
Cerak United - : - Flying Donkeys
Arsenal FC - : - London Gunners
Boca Seniors - : - Partizan Beograd
IM Rakovica - : - F.C. Internazionale
Darkwood United - : - NK Vitki Jelen
FC Baltazar - : - FK Milenko Pavlović
Round 8
NK Vitki Jelen - : - FC Baltazar
F.C. Internazionale - : - Darkwood United
Partizan Beograd - : - IM Rakovica
London Gunners - : - Boca Seniors
Flying Donkeys - : - Arsenal FC
Blue Fury - : - Cerak United
FK Granit - : - Colo-Colo
Round 9
Cerak United - : - FK Granit
Arsenal FC - : - Blue Fury
Boca Seniors - : - Flying Donkeys
IM Rakovica - : - London Gunners
Darkwood United - : - Partizan Beograd
FC Baltazar - : - F.C. Internazionale
FK Milenko Pavlović - : - NK Vitki Jelen
Round 10
F.C. Internazionale - : - FK Milenko Pavlović
Partizan Beograd - : - FC Baltazar
London Gunners - : - Darkwood United
Flying Donkeys - : - IM Rakovica
Blue Fury - : - Boca Seniors
FK Granit - : - Arsenal FC
Colo-Colo - : - Cerak United
Round 11
Arsenal FC - : - Colo-Colo
Boca Seniors - : - FK Granit
IM Rakovica - : - Blue Fury
Darkwood United - : - Flying Donkeys
FC Baltazar - : - London Gunners
FK Milenko Pavlović - : - Partizan Beograd
NK Vitki Jelen - : - F.C. Internazionale
Round 12
Partizan Beograd - : - NK Vitki Jelen
London Gunners - : - FK Milenko Pavlović
Flying Donkeys - : - FC Baltazar
Blue Fury - : - Darkwood United
FK Granit - : - IM Rakovica
Colo-Colo - : - Boca Seniors
Cerak United - : - Arsenal FC
Round 13
Boca Seniors - : - Cerak United
IM Rakovica - : - Colo-Colo
Darkwood United - : - FK Granit
FC Baltazar - : - Blue Fury
FK Milenko Pavlović - : - Flying Donkeys
NK Vitki Jelen - : - London Gunners
F.C. Internazionale - : - Partizan Beograd
Round 14
London Gunners - : - F.C. Internazionale
Flying Donkeys - : - NK Vitki Jelen
Blue Fury - : - FK Milenko Pavlović
FK Granit - : - FC Baltazar
Colo-Colo - : - Darkwood United
Cerak United - : - IM Rakovica
Arsenal FC - : - Boca Seniors
Round 15
IM Rakovica - : - Arsenal FC
Darkwood United - : - Cerak United
FC Baltazar - : - Colo-Colo
FK Milenko Pavlović - : - FK Granit
NK Vitki Jelen - : - Blue Fury
F.C. Internazionale - : - Flying Donkeys
Partizan Beograd - : - London Gunners
Round 16
Partizan Beograd - : - Flying Donkeys
F.C. Internazionale - : - Blue Fury
NK Vitki Jelen - : - FK Granit
FK Milenko Pavlović - : - Colo-Colo
FC Baltazar - : - Cerak United
Darkwood United - : - Arsenal FC
IM Rakovica - : - Boca Seniors
Round 17
Boca Seniors - : - Darkwood United
Arsenal FC - : - FC Baltazar
Cerak United - : - FK Milenko Pavlović
Colo-Colo - : - NK Vitki Jelen
FK Granit - : - F.C. Internazionale
Blue Fury - : - Partizan Beograd
Flying Donkeys - : - London Gunners
Round 18
London Gunners - : - Blue Fury
Partizan Beograd - : - FK Granit
F.C. Internazionale - : - Colo-Colo
NK Vitki Jelen - : - Cerak United
FK Milenko Pavlović - : - Arsenal FC
FC Baltazar - : - Boca Seniors
Darkwood United - : - IM Rakovica
Round 19
IM Rakovica - : - FC Baltazar
Boca Seniors - : - FK Milenko Pavlović
Arsenal FC - : - NK Vitki Jelen
Cerak United - : - F.C. Internazionale
Colo-Colo - : - Partizan Beograd
FK Granit - : - London Gunners
Blue Fury - : - Flying Donkeys
Round 20
Flying Donkeys - : - FK Granit
London Gunners - : - Colo-Colo
Partizan Beograd - : - Cerak United
F.C. Internazionale - : - Arsenal FC
NK Vitki Jelen - : - Boca Seniors
FK Milenko Pavlović - : - IM Rakovica
FC Baltazar - : - Darkwood United
Round 21
Darkwood United - : - FK Milenko Pavlović
IM Rakovica - : - NK Vitki Jelen
Boca Seniors - : - F.C. Internazionale
Arsenal FC - : - Partizan Beograd
Cerak United - : - London Gunners
Colo-Colo - : - Flying Donkeys
FK Granit - : - Blue Fury
Round 22
Blue Fury - : - Colo-Colo
Flying Donkeys - : - Cerak United
London Gunners - : - Arsenal FC
Partizan Beograd - : - Boca Seniors
F.C. Internazionale - : - IM Rakovica
NK Vitki Jelen - : - Darkwood United
FK Milenko Pavlović - : - FC Baltazar
Round 23
FC Baltazar - : - NK Vitki Jelen
Darkwood United - : - F.C. Internazionale
IM Rakovica - : - Partizan Beograd
Boca Seniors - : - London Gunners
Arsenal FC - : - Flying Donkeys
Cerak United - : - Blue Fury
Colo-Colo - : - FK Granit
Round 24
FK Granit - : - Cerak United
Blue Fury - : - Arsenal FC
Flying Donkeys - : - Boca Seniors
London Gunners - : - IM Rakovica
Partizan Beograd - : - Darkwood United
F.C. Internazionale - : - FC Baltazar
NK Vitki Jelen - : - FK Milenko Pavlović
Round 25
FK Milenko Pavlović - : - F.C. Internazionale
FC Baltazar - : - Partizan Beograd
Darkwood United - : - London Gunners
IM Rakovica - : - Flying Donkeys
Boca Seniors - : - Blue Fury
Arsenal FC - : - FK Granit
Cerak United - : - Colo-Colo
Round 26
Colo-Colo - : - Arsenal FC
FK Granit - : - Boca Seniors
Blue Fury - : - IM Rakovica
Flying Donkeys - : - Darkwood United
London Gunners - : - FC Baltazar
Partizan Beograd - : - FK Milenko Pavlović
F.C. Internazionale - : - NK Vitki Jelen
Round 27
NK Vitki Jelen - : - Partizan Beograd
FK Milenko Pavlović - : - London Gunners
FC Baltazar - : - Flying Donkeys
Darkwood United - : - Blue Fury
IM Rakovica - : - FK Granit
Boca Seniors - : - Colo-Colo
Arsenal FC - : - Cerak United
Round 28
Cerak United - : - Boca Seniors
Colo-Colo - : - IM Rakovica
FK Granit - : - Darkwood United
Blue Fury - : - FC Baltazar
Flying Donkeys - : - FK Milenko Pavlović
London Gunners - : - NK Vitki Jelen
Partizan Beograd - : - F.C. Internazionale
Round 29
F.C. Internazionale - : - London Gunners
NK Vitki Jelen - : - Flying Donkeys
FK Milenko Pavlović - : - Blue Fury
FC Baltazar - : - FK Granit
Darkwood United - : - Colo-Colo
IM Rakovica - : - Cerak United
Boca Seniors - : - Arsenal FC
Round 30
Arsenal FC - : - IM Rakovica
Cerak United - : - Darkwood United
Colo-Colo - : - FC Baltazar
FK Granit - : - FK Milenko Pavlović
Blue Fury - : - NK Vitki Jelen
Flying Donkeys - : - F.C. Internazionale
London Gunners - : - Partizan Beograd